O NasFirma GenerVolt od 2013 roku działa w sektorze energii odnawialnej. Jesteśmy nową firmą na polskim rynku położoną na terenie województwa podkarpackiego w miejscowości Głogowiec (gmina Tryńcza). Nową, lecz posiadającą szerokie doświadczenie i wiedzę z zakresu produkcji prądnic wolnoobrotowych.

 

Generatory synchroniczne są efektem wieloletnich testów i eksperymentów. Przed dopuszczeniem ich do obrotu wykonywaliśmy wiele różnych testowych, często nietypowych prądnic. Połączenie pasji, wiedzy i doświadczenia zaowocowało stworzeniem produktu trwałego i niezawodnego.

 

Nasze prądnice cechują się:


*     wysoką sprawnością- innowacyjna konstrukcja i zastosowanie silnych magnesów neodymowych
     odpornością na wysokie temperatury- dzięki czemu większą bezawaryjnością        
   
    bardzo dobrym wykorzystaniem materiałowym
- czyli są lżejsze od prądnic  oferowanych   przez

       konkurencyjne firmy przy zachowaniu tej samej mocy.
 

Jesteśmy firmą otwartą na podejmowanie wyzwań dotyczących rozwiązywania nietypowych i trudnych zagadnień technicznych. Potrafimy działać w sposób nieszablonowy co przekłada się na indywidualne podejście do każdego klienta. Dbamy o to, aby nasze produkty były innowacyjne, funkcjonalne i wysokiej jakości.

 

Wybierając nasze produkty masz pewność wysokiej jakości i niezawodności. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie. Mamy nadzieję, że użytkowanie naszych produktów sprawi Państwu wiele satysfakcji i w pełni spełni Państwa oczekiwania.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy

 

Zapraszamy również przedsiębiorców do nawiązania współpracy handlowej